Звіт про діяльність благодійного фонду «Дихай» у вересні

Вже понад сім місяців триває героїчне протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню. Команда Благодійного Фонду «Дихай» ні на день не припиняє свою діяльність і продовжує допомагати лікарням та цивільному населенню, постраждалим від війни в Україні.

У вересні Фонд закупив прилад для об’єктивного обстеження слуху вартістю понад 400 000 грн. для Чернігівській обласній дитячій лікарні. Попри те, що лікарня зазнала прямих обстрілів, команда лікарів продовжувала працювати і надавати медичну допомогу населенню області і міста. Серед тих, хто звернувся за допомогою, на жаль, пацієнти з порушеннями слуху отриманими внаслідок бойових дій. 

Окрім того, Фонд передав у регіони, що постраждали від бойових дій, чергову партію з більш ніж 30 000 дезінфікуючих серветок різного призначення, партію медичних халатів та окулярів, пульсоксиметри і понад 300 аптечок типу MIFAK.

Цього місяця Благодійний Фонд «Дихай» надав грант Дитячій Громадській Організації «Дитячий Центр «Мауглі» (https://www.mowgly.com.ua/) на покриття орендної плати в рамах програми, що реалізовується завдяки фінансовій підтримці від небайдужих друзів нашої країни із Сполучених Штатів Америки. У зв’язку з російською військовою агресією проти України Дитячий Центр «Мауглі» займався евакуацією людей з Миколаєва, Краматорську, Харкова і інших міст. Організація надавала приміщення для розміщення тимчасово переміщених осіб задля ночівлі в очікуванні потягу або авто евакуації до кордону. Налагодила видачу продуктів харчування літнім людям та сім’ям з немовлятами. Проводить безкоштовні тренування та дитячі свята у скверах та парках Одеси.

Ми продовжуємо розвивавати партнерську мережу та налагоджувати співпрацю з міжнародними і українськими компаніями, благодійними фондами та волонтерами зі всього світу. Наразі Фонд проходить аудит для отримання нової партії гуманітарної допомоги у формі побутової хімії. Також ми розпочинаємо співпрацю з новим фондом і плануємо передачу перев’язувальних матеріалів до опорних лікарень на Сході та Півдні України.

Дякуємо за підтримку та грошові пожертви. Ми і далі будемо інформувати про надходження та розподіл допомоги.

Нагадуємо, що пожертву можна зробити на сайті фонду https://dyhai.org/

 

Меню