Огорни теплом

Мета проєкту – придбати людям похилого віку індивідуальний зимовий комплект речей: жилетку та капці на овчині, шерстяні/ангорові шкарпетки, ковдру чи шерстяний плед.

Огорнімо теплом тих, хто не має родинної підтримки!

Благодійний збір Огорни теплом це – можливість подарувати тепло стареньким у геріатричних будинках не на словах На зібрані кошти ми придбаємо кожному індивідуальний “зимовий комплект” речей жилетка та капці на овчині, шерстяніангорові шкарпетки, ковдра чи шерстяний плед.*

*Остаточний склад комплекту буде залежати від кількості зібраних коштів та наявності перелічених речей на ринку під час закупівлі.

Заклади, куди буде направлена допомога, розташовані в регіонах, де зараз найгірша ситуація з фінансуванням пансіонатів, а також куди переїздять на тимчасове перебування самотні старенькі з окупованих регіонів чи населених пунктів, де активно ведуться обстріли.

Середня вартість набору становить 550-700 гривень на момент покупки сума може змінюватися в залежності від ринкової вартості, відповідно на придбання 1000 таких необхідно близько 770 000 гривень з доставкою.

Приєднуйтесь до збору. Огорнімо теплом тих, хто не має родинної підтримки.


 

Меню