Історія

Благодійний фонд «Дихай»

Партнери юридичної фірми Sayenko Kharenko Михайло Харенко та Сергій Погребной спільно з українськими бізнесменами В’ячеславом Лисенком та Юрієм Кривошеєю створили Благодійний Фонд «Дихай» у квітні 2020 року, коли Україна, як і весь світ, зіткнулася зі страшним викликом – пандемією COVID-19.


 

Рішення про створення БФ стало продовженням активної попередньої благодійної діяльності засновників Фонду, націленої на закупівлю апаратів ІВЛ та надання іншої допомоги українським лікарням.

Заглибившись у вивчення потреб українських лікарень, які не були готові до таких випробувань, засновники Фонду зрозуміли, що українські заклади медичного обслуговування потребують більш комплексної та системної допомоги, ніж виключно в межах боротьби з пандемією. Тому БФ «Дихай» прийняв рішення розширити програму допомоги та співпраці з українськими лікарнями та зробити її більш глобальною.

Наразі, з огляду на ситуацію в Україні, фонд змінив напрямок підтримки та витрачає всі залучені кошти й ресурси на підтримку лікарень та цивільного населення України.

«Ми ніколи не афішували наші благочинні проекти, аби не піаритися на добрих справах. Просто з початком пандемії почали «тихий» збір коштів. До нас долучилися наші партнери та друзі. За короткий проміжок часу нам вдалося зібрати більше трьох мільйонів гривень, а охочих долучитися тільки більшало. Так ми з Михайлом разом з Юрієм та В’ячеславом і вирішили об’єднатися та створити благодійний фонд», розповідає Сергій Погребной про створення фонду.

Юрій Кривошея додає: «Для мене це велика честь мати можливість об’єднатися з такими партнерами та друзями, з якими ми разом можемо створити синергію і системний механізм, необхідні для дійсних змін.»

Меню