Засновники

«Благодійність почалася для нас не з настанням війни, багато хто з фірми має власну історію допомоги за різними напрямами. Але з початком війни ми зрозуміли, що потрібно активно долучатися до допомоги Україні, щоб наблизити нашу перемогу. Проаналізувавши діяльність існуючих благодійних фондів, ми обрали для себе пріоритетні напрями. Як і раніше, сюди увійшла адресна допомога лікарям та лікарням, особливо у гарячих точках. Окрім цього, ми вирішили допомагати дитячим будинкам та будинкам для літніх людей (саме вони опинилися у «сірій зоні».)»

Сергій Погребной

Партнер Sayenko Kharenko, Голова Опікунської ради ГО «АПКБУ», співзасновник БФ «Дихай»

«На мою думку, завжди важливо допомагати один одному, а у сьогоднішній ситуації це стало абсолютним must-have на шляху до подолання випробувань, які виникають безпрестанку. Зосередившись на гуманітарній допомозі населенню України, ми стаємо ще на день ближче до перемоги у цій страшній війні.»

Юрій Кривошея

Президент і Керуючий партнер «Торонто-Київ», Президент «ТК Проперті Менеджмент», співзасновник та партнер KC Hospitality Solutions, Віце-президент Канадсько-української торгової палати, Голова наглядової ради «ПромПрилад», співзасновник Yakaboo. співзасновник БФ «Дихай»

«В воєнних умовах завжди буде дефіцит ліків та медичного обладнання, особливо в гарячих точках. Просто тому що його неможливо туди доправити. Разом з тим, сьогодні кожна з маленьких ініціатив та допомог стає набагато вагомішою, якщо їх об’єднати. Разом ми можемо консолідувати закупки, отримати доступ до іноземних постачальників та направити адресно допомогу до отримувачів, замість того, щоб годувати численних посередників. Щоб досягти цієї мети, ми об’єднуємо зусилля з іншими благодійними фондами та волонтерами.»

Михайло Харенко

Партнер Sayenko Kharenko та співзасновник БФ «Дихай»

«У разі загрози бізнес завжди приходив на допомогу країні першим. Сьогодні ми зіткнулися з безпрецедентним викликом. Наш моральний обов’язок як підприємців – допомогти впоратися з випробуванням іншим людям, щоб їх втрати від того, що відбувається були мінімальними.
Я вважаю, що рівень того, наскільки людина є корисною полягає не в тому, скільки вона заробила, а скільки з заробленого людина готова віддати.»

В’ячеслав Лисенко

Інвестор, засновник групи компанії “Укр-Китай”, Meest China, акціонер хеджового фонду та власник заводу Manorm, засновник ЯнгБізнес клубу, член ради «СЕО клуба»;, співзасновник БФ «Дихай»
Меню