Благодійний фонд «Дихай» отримав подяку від Міністерства охорони здоров’я України

8 лютого 2023 року відбулася зустріч між представниками понад 20 найбільших благодійних та волонтерських організацій та Міністерством охорони здоров’я України. Мета заходу подякувати за всебічну допомогу та нагородити волонтерів за неоціненний вклад у майбутню перемогу України.  Благодійний фонд «Дихай» був у числі тих, хто отримав відзнаку від Міністерства охорони здоров’я України за вагомі досягнення у професійній діяльності та сумлінну працю.

Міністр охорони здоровʼя Віктор Ляшко подякував та відзначив титанічну роботу присутніх: «Зібрати потреби, логістично правильно все організувати і привезти препарат саме в той заклад, який його потребує — кожен із нас розуміє, яка праця і відповідальність за цим стоїть. Але, як зворушливо чути слова подяки від медичних працівників, повідомлення із закладів на окупованих територіях про те, що про них не забули. Завдяки вам».

«Ця зустріч – чудова нагода особисто побачити колег із інших фондів.  Обговорити покращення, що допоможуть усім нас працювати ще більш злагоджено й ефективно. Та переконатися в тому, що разом ми можемо змінювати ситуацію та реалізовувати важливі для країни ініціативи» – коментує Альона Онищенко, операційна лідерка Благодійного фонду «Дихай».

Нагадаємо, що з березня 2022 року спільними зусиллями БФ «Дихай» та небайдужих людей з усього світу вдалося зібрати майже 2 мільйони доларів США. Ці кошти були направлені як гуманітарна допомога лікарням, дитячим будинкам, хоспісам, будинкам літніх людей тощо. Нам вдалося забезпечити необхідними ліками, медичними виробами та обладнанням медичні заклади у Вінницькій, Дніпропетровській, Київський, Львівський, Одеської, Полтавської, Рівненській, Сумський, Харківській, Херсонській, Хмельницькій, Чернігівській областях України.

Меню