Благодійний фонд «Дихай» отримав міжнародне визнання за свою роботу

Благодійний фонд «Дихай», заснований партнерами юридичної компанії Sayenko Kharenko спільно з українськими бізнесменами, отримав високу оцінку в категорії «Найкраща ESG ініціатива» на The Lawyer European Awards 2022.

Судді The Lawyer високо оцінили роботу Фонду та його волонтерів під час війни в Україні. З 24 лютого 2022 року Фонд перераховує всі благодійні пожертви та гуманітарну допомогу на підтримку мирного населення України, зокрема біженців, та українських лікарень. Діяльність Фонду спрямована на вирішення проблем сьогодення та системну підготовку до вирішення проблем, з якими може зіткнутися Україна у майбутньому. Крім того, МОЗ України визнало Благодійний фонд «Дихай» одним із 20 найбільших та найактивніших фондів, що діють в Україні.

Команда Фонду продовжує розвивати відносини з компаніями з усього світу, ефективно координує роботу з багатьма профільними благодійними фондами та веде активні переговори з іншими організаціями для підтримки України.

«З перших днів війни ми робимо все, аби наблизити перемогу. Ми продемонстрували свою стійкість та єдність у боротьбі за свободу. Ми вдячні іноземним партнерам за підтримку і далі продовжуватимемо робити все, що в наших силах» – коментує Альона Онищенко, операційна лідерка Фонду.

Меню