Sayenko Kharenko передає 1 мільйон гривень в рамках благодійної ініціативи «Новорічне диво під час війни»

За перший тиждень ініціатива Sayenko Kharenko та благодійного фонду «Дихай» «Новорічне диво під час війни» зібрала понад півмільйона гривень. До проєкту вже долучилися небайдужі благодійники з Великої Британії, Данії, Іспанії, Канади, Німеччини, Польщі, Словакії, Швейцарії тощо.

Sayenko Kharenko не лише ініціатор, але й наразі найбільший благодійник! Фірма передає 1 мільйон гривень, аби створити новорічне диво дітям та людям похилого року. Команда Sayenko Kharenko і далі вкладає багато ресурсів у соціальні проєктів та розуміє, що зараз допомога –  невід’ємна складова функціонування відповідального бізнесу.

Нагадаємо, що зараз триває спільна благодійна акція «Новорічне диво під час війни», яка направлена на підтримку проєктів «Світло дітям» та «Огорни теплом».

  • «Світло Дітям». Мета проєкту – забезпечити дітей базовими речами при відключеннях світла: ліхтариками, павербанками, світловідбивачами на одяг тощо. Тим родинам, в кого ситуація більш критична – надати акумулятори чи генератори для постійного забезпечення електроенергією. Проєкт реалізовується спільно з благодійним фондом «Діти Героїв»
  • «Огорни теплом». Мета проєкту – придбати людям похилого віку індивідуальний зимовий комплект речей: жилетку та капці на овчині, шерстяні/ангорові шкарпетки, ковдру чи шерстяний плед. Проєкт реалізовується спільно з благодійним фондом Let’s Help.

Докладніше почитати про ініціативи та перерахувати кошти можна за посиланням: https://giftsthatmatter.sk.ua/

Благодійна акція триватиме до 14 січня 2023 року, кожного тижня ми будемо звітувати про проміжні результати збору.

Меню