Результати роботи благодійного фонду «Дихай» за тиждень

Вже п’ять місяців наша країна бореться за свою свободу та право існувати. Обстріли цивільних об’єктів, втрати серед військових та мирних жителів болюче ранять кожного з нас та нагадують, що війна триває і ми не можемо зупинятися у допомозі та підтримці.

Минулого тижня благодійний фонд «Дихай» допоміг у комплектації необхідним обладнанням, ліками та витратними матеріалами ще одному польовому госпіталю.

Ми також отримали другу партію гуманітарної допомоги, 1020 аптечок типу MFAK, від наших партнерів із США – US-Ukraine Foundation. Фонд підтримує народ України в його прагненні до свободи, демократії, вільної ринкової економіки та забезпеченню дотримання прав людини. Мультиаптечку (MFAK) можна використовувати для кількох людей. Вона має вигляд традиційної медичної аптечки, але також містить предмети, необхідні при травматичних ушкодженнях.

Окрім того, операційна лідерка фонду Альона Онищенко долучилася до близько 20 онлайн-зустрічей із закладами охорони здоров’я різних областей України щодо медичної гуманітарної допомоги під час війни в Україні. Зустрічі були організовані та відбувалися за участі Центра громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України та радниці Прем’єр-Міністра України з питань охорони здоров’я та соціальної політики.

За цей час фонд налагодив зв’язки та ефективно координує роботу з багатьма профільними благодійними фондами. Ми продовжуємо активні переговори з іншими організаціями.

Дякуємо за підтримку та грошові пожертви. Ми і далі будемо інформувати про надходження та розподіл допомоги.

Нагадуємо, що пожертву можна зробити на сайті.

Меню