Постійна підтримка лікарень: звіт благодійного фонду “Дихай” за тиждень

Цього року різдвяні та новорічні свята для багатьох будуть просто днями в календарі. Й хоча життя не можна поставити на паузу, але настрій багатьох українців загубився десь наприкінці лютого 2022 року. Що точно не можна ставити на паузу, так це допомогу Україні в її боротьбі за незалежність. Тому благодійний фонд «Дихай» продовжує підтримувати лікарні та цивільне населення і готує велику кампанію за збору коштів, аби подарувати надію та краплинку свята тим, хто цього потребує найбільше.

Минулого тижня фонд закупив і передав необхідне обладнання та витратні матеріали для ще однієї опорній лікарні. В роботі залишаються заявки від лікарень, громад та благодійних фондів.

Нагадуємо, що триває програма грантів для покриття частини вартості орендної плати орендарів державного майна, що надають допомогу у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України. На період дії воєнного стану фонд надаватиме гранти для сплати частини орендної плати для орендарів державного майна. Програма виникла як результат обміну офіційними листами з Фондом державного майна України та реалізовується завдяки фінансовій підтримці від небайдужих друзів нашої країни із Сполучених Штатів Америки. З детальними умовами можна ознайомитися на сайті програми https://rentaid.dyhai.org/.

Дякуємо за підтримку та грошові пожертви. Ми і далі будемо інформувати про надходження та розподіл допомоги. Нагадуємо, що пожертву можна зробити на сайті фонду https://dyhai.org/

Меню