Понад 5,5 мільйонів гривень зібрали в рамах ініціативи «Новорічне диво під час війни»

Благодійна ініціатива Sayenko Kharenko та фонду «Дихай» «Новорічне диво під час війни» добігла свого кінця. І ми готові поділитися деякими важливими фактами нашої кампанії.

Спільними зусиллями вдалося зібрати понад 5,5 мільйонів гривень.

Загалом було отримано 89 переводів через систему Fondy на суму 1 684 101 гривень. Найменший донат склав 10 гривень, найбільший – 80 000 доларів США від міжнародної Швейцарської трейдингової і виробничої компанії у сфері добрив і агропродукції «Амеропа».

До кампанії долучилися благодійники із 17 країн: Бельгії, Великобританії, Греції, Данії, Іспанії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, США, Словаччини, Угорщини, України, Франції, Швейцарії та Швеції.

Одним із найбільших благодійників виступила Sayenko Kharenko, що передала 1 мільйон гривень у рамах ініціативи.

За весь період акції нам вдалося зібрати понад 5,5 мільйонів гривень, 3 200 000 гривень з яких було перераховано благодійному фонду «Діти Героїв» на проєкт «Світло дітям». 2 420 400 гривень  будуть перераховані на ініціативу «Огорни теплом»  та підуть на закупівлю теплих речей для підопічних геріатричних пансіонатів, якими опікується фонд «Let’s Help». Набір буде складатися з вовняної безрукавки, теплих шкарпеток, теплої ковдри та подушки. Зібрана сума дозволить закупити понад 2 000 таких наборів та передати їх до понад 20 геріатричних пансіонатів київської та чернігівської областей, що наразі потребують найбільше тепла через значні відключення світла, а також розмістили багато внутрішньо переміщених стареньких.

Це неймовірний результат і ми вдячні всім, хто долучився! Тепер ми зможемо забезпечити дітей та людей похилого віку необхідними речами та створити для них комфорт під час зимового періоду.

Меню