Понад 3 мільйони гривень зібрано в рамках ініціативи «Новорічне диво під час війни» для фонду «Діти Героїв»

Спільна ініціатива Sayenko Kharenko та благодійного фонду «Дихай» «Новорічне диво під час війни» зібрала 3,2 мільйони гривень на проєкт «Світло дітям» фонду «Діти Героїв», що опікується дітьми, які втратили батьків внаслідок війни. Зібрана сума дозволяє повністю закрити потреби дітей у базових речах при відключеннях світла: ліхтариками, павербанками, світловідбивачами на одяг тощо. Тим родинам, в кого ситуація більш критична, – надати акумулятори чи генератори для постійного забезпечення електроенергією. Крім того, 1 мільйон гривень з цієї суми буде витрачено на придбання ноутбуків для підопічних фонду в рамах освітньої програми.

«Цьогоріч холоди прийшли в Україну раніше і завдали набагато більше незручностей, ніж зазвичай. Відсутність електроенергії завдала незручностей майже кожній родині, адже від цього залежить опалення приміщень, постачання води, мобільний зв’язок та багато інших базових потреб, до яких призвичаїлося цивілізоване суспільство. Найбільш критична ситуація склалася для родин, які не можуть дозволити собі придбати необхідне обладнання при відсутності світла. Саме тому нам так відгукнувся проєкт «Світло дітям» фонду «Діти Героїв», який ми вирішили підтримати у рамах цьогорічної благодійної новорічної кампанії. Ми раді, що завдяки підтримці небайдужих людей зі всього світу, є можливість забезпечити підопічним фонду гідні умови для того, аби пережити холодну пору року», – коментує Альона Онищенко, директорка з маркетингу та розвитку Sayenko Kharenko, операційна лідерка благодійного фонду «Дихай».

2, 2 мільйони гривень  підуть на закупівлю 1 100 ліхтарів, 600 павербанків, 15 генераторів та 1 930 світловідбиваючих стрічок.

1 мільйон гривень буде використано на придбання 62 ноутбуків для навчання дітей Героїв.

«Більшість наших підопічних із родин ВПО, які зараз змушені будувати своє життя з нуля. Їм критично потрібні і генератори, і акумулятори, і такі важливі дрібниці як світловідбивачі. Бо частина цих родин залишається без світла по 8 годин на день далеко від дому і все ще має робити домашні завдання, готувати їсти, прати речі та переходити дорогу після заходу сонця. Зима подекуди вже лютує, тому ми дуже щасливі завершити цей збір у такі стислі строки! Ми неймовірно вдячні отримати настільки грандіозну суму від нашого партнера. Дякуємо юридичній фірмі Sayenko Kharenko та благодійному фонду «Дихай» за швидке вирішення базових питань комфорту, безпеки та навчання наших підопічних», – каже Анна Хоменко, виконавча директорка БФ «Діти Героїв».

Меню