Понад 1 000 000 на медикаменти: звіт благодійного фонду «Дихай» за жовтень

Через два місяці Новий 2023 рік, але для багатьох з нас час зупинився 24 лютого 2022 року. Вже вісім місяців благодійний фонд «Дихай» допомагає лікарням та цивільно населенню, яке постраждало від війни. Протягом жовтня ми отримали понад 400 000 гривень пожертвами.

Ми змогли доставити ліки та обладнання декільком лікарням та санаторіям, зокрема закупили необхідні медикаменти для КП «Криворізька Міська Клінічна Лікарня №2 Криворізької Міської Ради» на понад 1 000 000 грн та передали обладнання санаторію «Лісова пісня», який з лютого місяця надає прихисток тимчасово переміщеним особам зі всієї України.

Нещодавно фонд оплатив ще один грант для ТОВ «Гідне житло». З початком війни організація безоплатно надає орендовані приміщення, зокрема для зберігання ліків та навчання медичного персоналу. Це відбулося в рамках програми по частковій компенсації орендної плати для орендарів державного майна, що реалізовується завдяки фінансовій підтримці від небайдужих друзів нашої країни із Сполучених Штатів Америки.

З детальними умовами можна ознайомитися на сайті програми https://rentaid.dyhai.org/.

Дякуємо за підтримку та грошові пожертви. Ми і далі будемо інформувати про надходження та розподіл допомоги.

Нагадуємо, що пожертву можна зробити на сайті фонду https://dyhai.org/

Меню