Перші результати програми грантів Благодійного фонду «Дихай» на покриття частини орендної плати орендарів державного майна

У вересні Благодійний фонд «Дихай» надав грант Дитячій Громадській Організаціі”Дитячий Центр” Мауглі” на покриття орендної плати  в рамках програми, що реалізовується завдяки фінансовій підтримці від небайдужих друзів нашої країни із Сполучених Штатів Америки.

 

У зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України організація займалася евакуацією людей з Миколаєва, Краматорську, Харкова і інших міст. Надавала приміщення для розміщення тимчасово переміщених осіб задля ночівлі в очікуванні потягу або авто евакуації до кордону. Налагодила видачу продуктів харчування літнім людям та сім’ям з немовлятами. Проводить безкоштовні тренування та дитячі свята у скверах та парках Одеси.

 

Нагадуємо, що на період дії воєнного стану фонд надає гранти для сплати частини орендної плати для орендарів державного майна. З детальними умовами можна ознайомитися на сайті програми https://rentaid.dyhai.org/.  

21.09.22

Меню