«Новорічне диво під час війни» – Sayenko Kharenko спільно з благодійним фондом «Дихай» продовжує традицію благодійних ініціатив до свят

Цьогоріч холод прийшов в Україну значно раніше, ніж зазвичай. Відсутність електроенергії завдала незручностей майже кожній родині, адже від цього залежить опалення приміщень, постачання води, мобільний зв’язок та багато інших базових потреб, до яких призвичаїлося цивілізоване суспільство.

В передчутті новорічних свят кожен з нас намагається знайти таке важливе світло та тепло, дітям набагато краще за дорослих вдається брати його з середини себе. Бо кожного дня вони вірять у диво та сподіваються на краще. Гірша ситуація зі світлом реальним, бо можливості купувати необхідне обладнання у дітей немає. Важче за всіх тим, хто втратив батьків внаслідок війни. Вони не тільки переживають всі наслідки воєнного конфлікту, але й боряться з особистою скорботою.

Не менш важливо підтримувати в ці важкі часи людей похилого віку, особливо тих хто немає родинної підтримки та проживає у геріатричних пансіонатах. Кожен старенький потребує індивідуальні теплі речі, що дозволять йому за будь-яких умов – в кімнаті чи укритті – почуватися комфортно.

Саме тому юридична фірма Sayenko Kharenko спільно з благодійним фондом «Дихай» вирішили створити новорічне диво для тих, хто потребує цього найбільше. Фірма підтримує обидва проєкта сама та запрошує всіх небайдужих приєднатися.

  • «Світло Дітям». Мета проєкту – забезпечити дітей базовими речами при відключеннях світла: ліхтариками, павербанками, світловідбивачами на одяг тощо. Тим родинам, в кого ситуація більш критична – надати акумулятори чи генератори для постійного забезпечення електроенергією. Проєкт реалізовується спільно з благодійним фондом «Діти Героїв»
  • «Огорни теплом». Мета проєкту – придбати людям похилого віку індивідуальний зимовий комплект речей: жилетку та капці на овчині, шерстяні/ангорові шкарпетки, ковдру чи шерстяний плед. Проєкт реалізовується спільно з благодійним фондом Let’s Help.

Докладніше почитати про ініціативи та перерахувати кошти можна за посиланням: https://giftsthatmatter.sk.ua/

Благодійна акція триватиме до 14 січня 2023 року, кожного тижня ми будемо звітувати про проміжні результати збору.

Меню