Новорічне диво під час війни: проміжні підсумки благодійної ініціативи «Огорни теплом»

Sayenko Kharenko та благодійний фонд «Дихай» раді поділитися з вами проміжними підсумками спільної новорічної кампанії «Новорічне диво під час війни». Один з проєктів – «Огорни теплом» – був спрямований на придбання індивідуальних зимових комплектів речей для людей похилого віку.

На цей момент 17 закладів у Київській області отримали частину набору, що складається з вовняних жилеток та носочків. Загалом було надіслано 1 002 комплекти для бабунь та дідусів. З чотирьох закладів, що отримали частину набору, повні комплекти речей вже отримали в Тетіївському, Богуславському, Обухівському та Березанському територіальних центрах. Інші 13 закладів Київської області ще чекають на другу частину наборів, зокрема теплі ковдри та подушки.

Крім того, фонд Let’s Help, спільно з яким реалізовується проєкт, розпочав відшивати та відправляти теплі набори в Одеську область.

Ми щиро раді, що могли долучитися до цього проєкту та підтримати людей похилого віку взимку. Ми вдячні фонду Let’s Help за плідну співпрацю та підтримку.

Меню