Майже 150 000 гривень пожертв отримано благодійним фондом «Дихай»

Майже 150 000 гривень пожертв отримав благодійний фонд «Дихай» з 4 по 9 липня, і ми не втомлюємося нагадувати, що Україні потрібна постійна допомога.

Цього тижня фонд передав дитячі товари, харчування та засоби гігієни для внутрішньопереміщених та малозабезпечених осіб в Авангардівську селищну раду, Одеської області. Медикаменти та витратні матеріали були доставлені КП «1-а міська клінічна лікарня Полтавської міської ради».

Також ми запустили програму грантів для покриття частини вартості орендної плати орендарів державного майна, що надають допомогу у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України. На період дії воєнного стану фонд надаватиме гранти для сплати частини орендної плати для орендарів державного майна. Програма виникла як результат обміну офіційними листами з Фондом державного майна України та реалізовується завдяки фінансовій підтримці від небайдужих друзів нашої країни із Сполучених Штатів Америки.

З детальними умовами можна ознайомитися на сайті програми https://rentaid.dyhai.org/.

Дякуємо всім за підтримку тих, хто потребує цього найбільше! Нагадуємо, що пожертву можна зробити на сайті фонду https://dyhai.org/.

Меню