Лютий. Рік незламності: звіт за місяць роботи БФ «Дихай»

В лютому ми пройшли важливу дату – рік війни, рік нашої незламності у боротьбі за свободу та незалежність. На фоні війни, що триває, фонд продовжує надавати допомогу тим, хто потребує її найбільше.

На початку місяця фонд та його операційна лідерка Альона Онищенко отримали відзнаку від Міністерства охорони здоров’я України за вагомі досягнення у професійній діяльності та сумлінну працю.

Наразі, фонд завершив переговори з українською компанією «Гідне життя» щодо нового проєкту. Мета проєкту – надати безкоштовний притулок та тимчасове розміщення жителів України, які були позбавлені житла внаслідок військової агресії Російської Федерації.

Фонд продовжує допомагати у важкі часи та закупив необхідні медикаменти для опорної лікарні.

Також, фонд підготував та опублікував звіт за рік війни. Звіт відображає діяльність організації та показує, що допомога можлива завдяки підтримці наших спонсорів та волонтерів.

Благодійний фонд «Дихай» дякує всім, хто долучається до нашої діяльності та робить світ кращим місцем для життя. Ми продовжуємо працювати на благо нашої країни та сподіваємося на подальшу підтримку.

Меню