Благодійний фонд «Дихай» отримав визнання за свою роботу на підтримку громадян України

Вже майже рік Україна бореться за свою незалежність. За це час кожен з нас визначився, на якому фронті він найбільш ефективний та може зробити максимум для перемоги.

Благодійний фонд «Дихай» на початку вторгнення змінив напрями своєї діяльності і зараз залучає всі кошти й ресурси на підтримку лікарень та цивільного населення України, постраждалого від війни в Україні.

Минулого тижня фонд та його операційна лідерка Альона Онищенко отримали відзнаку від Міністерства охорони здоров’я України за вагомі досягнення у професійній діяльності та сумлінну працю.

Наразі, ведуться переговори з українською компанією «Гідне житло» щодо нового потенційного проєкту. Мета проєкту – надати притулок та тимчасове розміщення жителів України, які були позбавлені житла внаслідок військової агресії російської федерації.

Нагадуємо, що на період дії воєнного стану фонд надає гранти для сплати частини орендної плати для орендарів державного майна. Програма реалізовується завдяки фінансовій підтримці від небайдужих друзів нашої країни із Сполучених Штатів Америки. З детальними умовами можна ознайомитися на сайті https://dyhai.org/grants-program/

Меню