Альону Онищенко переобрано співголовою ESG Хабу Європейської Бізнес Асоціації на 2023 рік

Альону Онищенко, директорку з маркетингу та розвитку Sayenko Kharenko та операційну лідерку благодійного фонду «Дихай», переобрано співголовою ESG Хабу Європейської Бізнес Асоціації (ЄВА) на 2023 рік.

«Поки наша країна бореться за власну незалежність, задача бізнесу всіляко допомагати їй у цій війні. Ми бачимо, як відповідальний український бізнес об’єднується заради допомоги, як компанії інтегрують програми допомоги та відновлення України у свої ESG-стратегії. Попри все, компанії не лише продовжують працювати, сплачувати податки та підтримувати власних співробітників, але й допомагають громадам та ЗСУ. Тож у ролі співголови ESG Хабу я планую і далі сприяти обміну кращим досвідом між компаніями-членами та створювати платформу для реалізації спільних проєктів. Дякую колегам за довіру та сподіваюся на плідну співпрацю у 2023 році. Наближатимемо разом нашу перемогу!», – коментує Альона.

ESG Хаб було створено на початку 2006 року для членів асоціації, які усвідомлюють потребу піклуватися про добробут суспільства. Комітет служить платформою для обміну досвідом і кращою практикою, а також для обговорення та подолання перешкод для корпоративної соціальної відповідальності в Україні.

Меню