320 000 грн пожертв зібрано за останній тиждень ініціативи «Новорічне диво під час війни»

320 000 грн пожертв зібрано за останній тиждень ініціативи «Новорічне диво під час війни»,- спільної акції Sayenko Kharenko та благодійного фонду «Дихай». Загалом за весь період кампанії вдалося зібрати майже 5 000 000 грн.

Нагадаємо, що мета благодійної акції «Новорічне диво під час війни» – зібрати кошти на підтримку двох проєктів: «Світло дітям» та «Огорни теплом».

  • «Світло Дітям». Мета проєкту – забезпечити дітей базовими речами при відключеннях світла: ліхтариками, павербанками, світловідбивачами на одяг тощо. Тим родинам, в кого ситуація більш критична, – надати акумулятори чи генератори для постійного забезпечення електроенергією. Проєкт реалізовується спільно з благодійним фондом «Діти Героїв»
  • «Огорни теплом». Мета проєкту – придбати людям похилого віку індивідуальний зимовий комплект речей: жилетку та капці на овчині, шерстяні/ангорові шкарпетки, ковдру чи шерстяний плед. Проєкт реалізовується спільно з благодійним фондом Let’s Help.

Найближчим часом ми перерахуємо кошти благодійним фондам та підготуємо звіт щодо зібраних коштів та того, що було закуплено.

Меню