Sayenko Kharenko та благодійний фонд «Дихай» раді поділитися результатами другого проєкту в рамах спільної новорічної ініціативи «Новорічне диво під час війни». У межах проєкту «Світло дітям» від благодійного фонду «Діти Героїв» було поліпшено умови життя 2 266 дітей, які втратили одного чи двох батьків через війну та зазнавали труднощів через відключення електроенергії.

Більшість із цих дітей не можуть впоратися з проблемами, пов’язаними з вимкненнями електроенергії, тож метою проєкта «Світло дітям» було допомогти їм комфортно почуватися під час відсутності світла. Спільними зусиллями благодійних фондів «Діти Героїв» та «Дихай» за фінансової підтримки Sayenko Kharenko та благодійників зі всього світу було придбано нові акумулятори, настільні лампи, світловідбивачі, ноутбуки для дітей. Додатково закупили генератори для багатодітних сімей, які живуть у приватних будинках.

Проєкт «Світло дітям» допоміг зменшити рівень стресу та створити безпечне середовище, в якому діти почуваються потрібними, коханими та оточеними турботою. Проєкт також сприяв здоровому способу життя і розвитку дітей, надаючи їм можливість гратися, читати і вчитися в умовах відключень електроенергії.

У рамах проєкту дітям було також надано світловідбиваючі браслети для безпеки в умовах вимкнення вуличного освітлення. Загалом 2 266 дітей отримали допомогу: 27 сімей отримали генератори, 814 дітей було забезпечено бездротовими настільними лампами, 53 дитини отримали ноутбуки, 759 дітей отримали power-bank акумулятори, а також було надано 6 798 світловідбивачів.

«Ця ініціатива є справжнім свідченням впливу, який може бути досягнутий, коли люди, благодійні організації та бізнес об’єднуються для створення позитивних змін у житті тих, хто цього найбільше потребує. Проєкт «Світло дітям» суттєво змінив життя дітей, які постраждали від війни. Ми пишаємося тим, що долучилися до цієї зворушливої ініціативи», – коментує Альона Онищенко, операційна лідерка благодійного фонду «Дихай».