Протягом квітня благодійний фонд «Дихай» продовжував змінювати на краще життя людей, які постраждали від війни в Україні.

Головними подіями місяця стали успішне завершення проєкту «Світло дітям» та передача двох повністю обладнаних карет швидкої допомоги.

«Світло дітям» – друга ініціатива в рамах спільної кампанії Sayenko Kharenko та благодійного фонду «Дихай» – «Новорічне диво під час війни» у партнерстві з благодійним фондом «Діти Героїв». У межах проєкту нам вдалося допомогти2 266 дітям, які втратили одного або обох батьків на війні та потерпали від перебоїв з електропостачанням.

Завдяки пожертвам Sayenko Kharenko та небайдужих людей з усього світу ми змогли придбати та відправити дітям нові павербанки, настільні лампи, світловідбивачі, ноутбуки та генератори. В результаті 27 сімей отримали генератори, 814 дітей – бездротові настільні лампи, 53 дитини – ноутбуки та 759 дітей – павербанки. Крім того, було надано 6 798 світловідбиваючих браслетів для забезпечення безпеки дітей під час відключення вуличного освітлення.

Ще одне важливе досягнення квітня – придбання та передача двох повністю обладнаних карет швидкої допомоги. Ці машини вже відправилися в регіони, де вони будуть найбільш корисними.

Ми безмежно вдячні нашим донорам та партнерам за їхню постійну підтримку.